Oferty specjalne
Zamówienia specjalne.

I ważne chwile, i codzienność zasługują na pyszną przerwę. Cukiernia może być partnerem w organizacji uroczystości prywatnych i biznesowych. Staranność okazana podczas spotkań z bliskimi, klientami i pracownikami sprzyja realizacji celu. Wyrafinowany anturaż, atmosfera zabawy i słodkiej lekkości budują wyjątkowy klimat i prestiż. Stacje ze smakołykami, zaaranżowane do pory dnia, charakteru spotkania i sezonu, są atrakcyjnym dopełnieniem posiłku. Oryginalne formy słody­czy mogą także zastąpić tradycyjne upominki.

W rodzinnym gronie

Pragniemy, by przyjęcia z okazji ślubu, chrzcin, komunii i jubileuszy były niezapomniane, zadbajmy więc o wyjątkowe detale. Sprawdzą się w tej roli torty z dedykowaną dekoracją, praliny, trufle, desery, makaroniki oraz ciastaw formie dopasowanej do motywu i stylu uroczystości symboliką i paletą kolorystyczną. Słodycze o wymarzonych smakach, opatrzone inicjałami, datą lub też zdjęciem bohaterów wydarzenia, zachwycą gości jako słodka strona spotkania, a praliny i trufle – jako powitalny prezencik. Słodkie bufety Czekolada Café aranżujemy w każdym wskazany miejscu. Smakołyki mogą być wyeksponowane na rustykalnym wozie, stylizowanym młyńskim kole lub w stacjach tematycznych. Candy Bar to uroczy pomysł na urozmaice­nie spotkania. Baśniowy wóz zabierze gości do świata słodyczy w klimacie vintage. Jest bo­gatą formą podania deseru lub wystawienia na czas spotkania: tortów, ciast, deserów, muffin, makaroników, pianek, pralin i trufli. Dodatkową atrakcją może być czekolado­wa fontanna z owocami sezonowymi, stacje z goframi, watą cukrową i lodami, budzące zachwyt bez względu na wiek łasuchów.

 

Uroczystości firmowe

Słodkie bufety i przerwy kawowe wzbogacone o torty, ciasta, praliny i gorącą czekoladę uprzyjemnią szkolenia, konferencje, uroczystości, wielkie gale i kameralne spotkania. Słodka stacja to także sposób, by wyróżnić się podczas targów i eventów. Niekonwencjonalna atrakcja przyciągnie do stoiska firmy tłumy odwiedzających, którym zamiast długopisów, smyczy i balonów proponujemy degustację trufli wyrabianych przez mistrza czekolady.

 
Torty i rzeźby

Realizujemy zamówienia na torty artystyczne oraz czekoladowe rzeźby. Torty z logotypem, motywem przestrzennym, czy wręcz tor­towe repliki wybranego motywu, budzą nie­dowierzanie i zachwyt gości oraz uznanie dla organizatora wydarzenia. A gdy tworzy­wem może być czekolada, otwiera się dodatkowe pole do popisu. Mistrz czekolady odwzoruje z tego szlachetnego surowca każdy, nawet nieoczywisty pomysł. Opowie historię i wyczaruje wyjątkową przestrzeń. Czekoladowe rzeźby to słodkie dzieła sztuki, które można od razu skonsumować albo… latami cieszyć nimi oczy.

 
Oferta upominkowa

Polecamy wysokiej jakości personalizowane słodycze, by wyrazić wdzięczność, podziękować za pomoc i zaangażowanie bliskim, part­nerom biznesowym, pracownikom. Baby, mazurki, czekoladowe symbole świąteczne i jubileuszowe, eleganckie zestawy pralin i kosze z delikatesami Czekolada Café znakomicie sprawdzają się jako okolicznościo­we podarunki, wyróżniają firmę i budują jej prestiż. Są gwarancją najwyższej jakości i dobrego stylu, interesującą alternatywą dla standardowych upominków. Słodycze to ele­gancka i stosowna forma budowania relacji (Praliny i trufle pakujemy w eleganckie opakowania: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 12 szt.).

 

 
Zapraszamy!
 
 
Czekolada Café
 
Airport Hotel Okęcie****
ul. Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa
 
tel.: +48 456 80 34

info@czekoladacafe.eu

Czekolada Café czynna w godzinach 8:00 - 21:00.
Wszystkie nasze slodkości dostępene są w ofertcie na wynos.

 

 

>

Zaskakująco pyszny smak, urzekające wykonanie!
Wróć