Praliny
Ręcznie robione praliny

Pralina to rodzaj czekoladki nadziewanej kremem, owocami lub orzechami, przy czym czekoladowa forma stanowi nie mniej niż 25% jej wagi. Nasze praliny przygotowujemy na bazie szlachetnej czekola­dy Cacao Barry, bez użycia konserwantów, w pracowni mistrza, który dba o jakość i detale procesu produkcji. Używamy czekolady wytrawnej COCOA (70% kakao), mlecznej GHANA o subtelnym posmaku orzechów i kasztanów (40% kakao) oraz białej ZEPHYR (41% masła kakaowego).

Ręcznie wyrabiane praliny i trufle, w tym unikatowe kolekcje personalizowane, stanowią ekskluzywną oprawę uroczystych chwil. Mogą reprezentować markę, gdy umieścimy na nich logo­typ, dodawać prestiżu ważnym wydarzeniom i ceremoniom – firmowym i prywatnym, jak ślub, komunia czy jubileusz. Na stałą ofertę składa się 16 rodzajów pralin, od słodkich po kwaśne, a nawet przełamane szczyptą soli lub pikanterii. Jednocześnie realizujemy zamówienia specjalne, nadając pralinom formę i barwy, a także komponując na życzenie nowe smaki.

PRALINY DOSTĘPNE W STAŁEJ OFERCIE:

 

BRUSZNICA I JAŁOWIEC

TRUSKAWKA I TRAWA CYTRYNOWA

PISTACJA I SÓL MORSKA

CZARNY BEZ & ŻUBRÓWKA

JABŁKO I CALVADOS

KAWA I PIEPRZ CAYENNE

BAILEYS I ORZECH

KARMEL I MARAKUJA

TEQUILA I LIMONKA

JACK DANIELS I BAZYLIA

KOKOS I MALIBU

GRUSZKA I ŻUBRÓWKA

FIGA Z BERGAMOTKĄ

POMARAŃCZA Z GALARETKĄ POMARAŃCZOWĄ

 
OFERTA UPOMINKOWA

Polecamy wysokiej jakości personalizowane słodycze, by wyrazić wdzięczność, podziękować za pomoc i zaangażowanie bliskim, part­nerom biznesowym, pracownikom. Eleganckie zestawy pralin i kosze z delikatesami Czekolada Café znakomicie sprawdzają się jako okolicznościo­we podarunki, wyróżniają firmę i budują jej prestiż. Są gwarancją najwyższej jakości i dobrego stylu, interesującą alternatywą dla standardowych upominków. Słodycze to ele­gancka i stosowna forma budowania relacji.

Praliny i trufle pakujemy w eleganckie opakowania: 1, 2, 3, 4, 6, 9, 12 szt.

 

 
Zapraszamy!
 
 
Czekolada Café
Airport Hotel Okęcie****
ul. Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa
 
tel.: +48 456 80 34

info@czekoladacafe.eu

Czekolada Café czynna w godzinach 8:00 - 21:00.
Wszystkie nasze slodkości dostępene są w ofertcie na wynos.

 

 

Poznaj nasze unikalne smaki ręcznie robionych pralin! 
 
Wróć